Kdo?

Jsem milovník angličtiny, videotvorby a dobrého jídla! Jmenuji se Josef Pavlas a jsem vášnivým neprofesionálním kuchařem. Studuji informační technologie, ale vaření mě více naplňuje. Kuchtit jsem začal sám před pár lety. Vím, že má jídla nejsou úplným gastronomickým majstrštychem, ale dělám to, protože mě to BAVÍ. Show HOŘÍ TO! jsem vytvořil pro to, abych mohl ukázat, že uvařit dobré jídlo může kdokoliv! Dále se rád věnuji videotvorbě a grafice.

Vaření
Uvítání

Proč?

Tato show vznikla, protože mám rád vaření srdcem i duší. Prvotní nápad mi vnuknul všemi známý Jiří Babica, který podobnou formu gastronomické show už vytváří. Tak jsem si řekl, že by nebyl špatný nápad to obvzláštnit a udělat rozhovor s hosty při vaření. Během této show bych se chtěl zdokonalit v mých gastronomických dovednostech, protože je něco jiného, když si vařím jen a pouze pro sebe a druhá věc je když jídlo přpravuji pro hosty a musí vypadat esteticky dobře.

Jak?

Dělám to uplně jednoduše, prostě vezmu Sachtlera a Z6 a jdu na věc! Ne teď seriozně, jsou to dosti velké i dlouhé přípravy, protože vše musí odsýpat z důvodu, že host tam semnou nebude trávit víc jak jedno dopoledne. Není to jen koordinace lidí, musí se na místo dopravit všechna technika, i jídlo a to v použitelném stavu. Z krátka to není sranda, ale pro tuto show bych udělal cokoliv.

Výsledek